Mládež sa stretáva každú sobotu o 18:00 v zborovej miestnosti na fare.
Trávime tu čas spolu  a s Pánom Bohom, spievame piesne a rozoberáme Božie slovo.
Každý z mládeže je aktívne zapojený do práce v cirkevnom zbore, či už ide o detskú besiedku, detský spevokol alebo dorast, predávanie kníh v kostole, ozvučovanie služieb Božích a ešte veľa iného.
Taktiež mávame spoločné tábory a výlety do prírody.Sánkovačka

28 feb 2011

sankovacka1Je nedeľa, slniečko svieti. Práve ste sa vrátili z kostola.. Fajnúčko sa napapáte.. Vysokoškoláci si pomyslia: „skúšky – treba sa učiť“, maturanti: „ach tá maturita, kuknem ešte nejakú tú tému“ a školáci: „ešte mám týždeň leháro, čo idem robiť?“

Čítať ďalej: Sánkovačka

Mládež chata

28 feb 2010

resize_of_resize_of_dscf7889Počas jarných prázdnin sme sa vybrali na chatu do Nižnej Boce. Preberali sme zaujímavé témy: o dávaní, hneve a modlitbe Pánovej. Naučili sme sa opäť mnohé veci o Pánu Bohu a o tom, ako by sme mali žiť.

Čítať ďalej: Mládež chata

Mládežnícky výlet

16 mar 2009

resize_of_resize_of_2005_02260183V dňoch 28.2. až 4.3.2009 sa naša mládež vybrala na výlet do Kráľovej Lehoty, presnejšie do oblasti Dunaj Plavba. Náš výlet sa začal v sobotu večer (28.2.),a to Stretnutím dorastu a mládeže, ktoré sa uskutočnilo v evanjelickom kostole v Kráľovej Lehote.

Čítať ďalej: Mládežnícky výlet

Opekačka so Sarah

05 nov 2008

Ako už iste všetci viete, do nášho cirkevného zboru zavítala mladá 28 ročná  Američanka Sarah. Na našej mládeži sme sa rozhodli pripraviť pre Sarah menšie prekvapenie - opekačku. Opekačka sa uskutočnila na záhrade pri prelieskach v polednú prázdninovú nedeľu  ( 31.8.).
Chvíle, ktoré sme spoločne strávili pri ohni, boli spríjemnené mládežníckymi piesňami a volejbalom na ihrisku. Samozrejme nesmeli chýbať menšie konverzácie v anglickom jazyku,v ktorých nám Sarah prezradila aj to, čo sme o nej doposiaľ nevedeli. Prezradila nám, že zo svojho domova má krásny výhľad na Atlantický oceán, presne tak, ako my z Hýb na Tatry. Po krátkej konverzácii so Sarah sme sa pustili do upečených špekačiek. Potom sme si trošíčku zaspievali a s chuťou sme si išli zahrať volejbal.
Prežili sme pekný podvečer, za ktorý sme vďační Pánu Bohu, že On pripravil dobrú zábavu pre naše spoločenstvo a že aj Sarah sa mohla cítiť medzi nami vítaná.
Danka Hutníková

FOTKY