Stretávame sa každý štvrtok o 16:00 počas školského vyučovania na evanjelickej fare v Hybiach. Spievame veľmi pekné piesne ako napríklad Dobrý je náš Pán, Počúvaj, čo vtáčky spievajú alebo Maličký...... Keď všetci dvadsiati piati spievame, ozýva sa to po celej miestnosti.

Prečo vlastne spievame? Pretože zažijeme veľa zábavy, spoznáme veľa nových kamarátov a hlavne aj spevom môžeme oslavovať nášho Pána Boha a ďakovať Mu, že nám dal také nádherné hlasy.Zvonček v Čechách

24 jún 2014

cechyV dňoch 20.-22. júna 2014 sme spolu so Zvončekom opäť prežili krásny víkend. Navštívili sme evanjelický zbor v Oldřichoviciach , kde sme mali niekoľko vystúpení. V piatok večer sme boli ubytovaní v rodinách, ktorým sme veľmi vďační za ich vrelé prijatie.

Čítať ďalej: Zvonček v Čechách

CD - svetlo v tmách

07 mar 2014

CDna

UKÁŽKY PIESNÍ

Náš detský spevokol Zvonček ani v roku 2014 nezaháľal a už na jeho začiatku nahral ďalšie CD s názvom Svetlo v tmách.

CD obsahuje 12 piesní. Sme veľmi radi, že nám dal Pán Boh hlas, vďaka, ktorému Ho môžeme chváliť a zvestovať Jeho lásku aj iným ľudom. 

FOTKY Z NAHRÁVANIA

Dudince 2011

13 sep 2011

dudinceČaute, ahojte, naši milí fanúšikovia... Máme pre Vás ďalšie novinky. Jednou z nich je, že sme sa vydali na výlet aby sme si užili aj slovenské teplo. Ako cieľ sme si určili Dudince, kde sa konalo stretnutie detských spevokolov.

Čítať ďalej: Dudince 2011

Koncert

02 jún 2011

holumnicaDetský spevokol Zvonček má za sebou viacero vystúpení, a to hlavne v rámci Služieb Božích v našom chráme Božom počas veľkonočného obdobia. Sú však za nami aj dve väčšie akcie, na ktorých sme sa mohli predstaviť v krásnych nových tričkách.

Čítať ďalej: Koncert

Vystúpenie Zvonček

05 feb 2011
0Dňa 3.2.2011 sa v kultúrnom dome pri príležitosti 10. výročia založenia jednoty dôchodcov v Hybiach  konalo slávnostné stretnutie dôchodcov, do ktorého programu prispel asi 50 minútovým pásmom náš detský spevokol Zvonček.
TENTO ČLÁNOK OBSAHUJE VIDEÁ.

Turné

09 okt 2010

resize_of_cV piatok 1. októbra sme sa všetci stretli ráno plne naložení batožinou na fare, kde po nás prišiel autobus a mohli sme vyraziť.  V piatok sme mali hneď koncert v Martine, kde sme sa tešili veľkému množstvu dobrých divákov a k večeru sme vedľa v Aule odspievali ešte jeden koncert.

Čítať ďalej: Turné