Celozborové dni

24 nov 2008

Vy ste tam neboli? Tak to máte čo ľutovať. 22. až 24 augusta niektorí členovia nášho zboru požehnane trávili čas vo Veľkom Slavkove. Veľká škoda však, že len niektorí a nie všetci. Boli sme tam zastúpené všetky vekové kategórie, od tých najmenších v perinke až po najstarších členov nášho zboru. Program bol pestrý, počas večerov sme sa spolu plavili na Noachovej arche, rozprávali sme o tom ako Bohu dôverovať aj keď sa to zdá nezmyselné. Dni boli popretkávané množstvom hier a súťaží, čiže o zábavu nebola núdza. Osviežil nás vodný volejbal, riešili sme, ako sa všetci zmestiť na jednu plachtu  a mnoho iného. V sobotu sme podnikli výlet do Belianskej jaskyne, kde sme prekonali 15 minút pešo do kopca a 800 schodov vo vnútri. Preto spomínam tieto čísla, lebo toto zvládli aj naši najmenší ako Timko Šuchtár, Kristiánko Šuchtár,  Matúško Klein aj Samko Šuňavec, za čo si zaslúžia veľkú pochvalu. Taktiež som rada, že s nami na týchto dňoch bola aj teta Zudlová a všetci sme tam boli fakt ako jedna rodina. Týmto chcem pozvať aj všetkých vás na takéto akcie, nezáleží či máš 2 alebo 62 rokov, ale či túžiš tráviť čas so svojimi bračekmi a sestričkami z cirkevného zboru  a hlavne s našim láskavým Pánom Bohom.
Anna Marušiaková

FOTKY

Najaktuálnejšie fotky

 Camera